Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

SWEDISH PROTEIN DELI

Webová stránka značky: SWEDISH PROTEIN DELI

Swedish Protein Deli

Nabízí široký výběr proteinových krekrů, které peče Fjällbergets Bageri & Delikatesser AB. 

 

Tyto výrobky jsou bohaté na bílkoviny a bez lepku, jsou vyráběny z semenného bílkovinového koncentrátu, mléčného bílkovinového koncentrátu nebo kaseinu, což znamená vysoký obsah bílkovin a nízké množství sacharidů.

 

Všechny krekry jsou bez lepku, pečou se bez přísad a pravidelně se testují na přítomnost lepku. Švédská pekárna používá přirozené ingredience, jako jsou ovesné vločky a dýňové semínka, čímž vzniká chutné bezlepkové pečivo.

 

Swedish Protein Deli poskytuje zdravou možnost bohatou na bílkoviny, ideální pro aktivní životní styl, sportovní výkon nebo jako zdravá alternativa k tradičním snackům.

 

Swedish_Protein_Deli

Chutná delikatesa ze Skandinavské divočiny

100% přírodní krekry

  • Vysoce kvalitní sušenky z výhradně přírodních ingrediencí. 

Zdravá alternativa s výbornou chutí

  • Kvalitní stravování bez kompromisů výborné chuti, s příchutěmi pizzy, taco a sýru na bázi unikátních kombinací bylinek.
  • Vysoký obsah bílkovin pro sportovní výkon
  • Ideální pro zdravý životní styl

Bez GMO, přidaného cukru nebo tuku

  • Jídelníček bez geneticky modifikovaných organismů a nežádoucích přísad.

Podpora udržitelnosti

  • Za každé 500. prodané balení bude vysazen strom v České republice.
  • Kompenzace dopravy z dalekého severu a ochrana životního prostředí.
swedish landscape

Pekárna Fjällbergets Bageri & Delikatesser AB 

fabdeliloggacopy2Je malá pekárna, založena v roce 2001, která se nachází v Hofors ve Švédsku. Specializují se na výrobu certifikovaných bezlepkových produktů, včetně proteinových a bezlepkových krekrů a sušenek.

 

Fjällbergets Bageri & Delikatesser AB používá přirozené ingredience bohaté na bílkoviny a vlákninu, jako jsou ovesné vločky a tykvové semínka, k vytvoření chutných bezlepkových produktů. 

 

Tyto produkty jsou certifikovány bez lepku a pravidelně se testují na přítomnost lepku. Zaměření společnosti na používání přirozených ingrediencí a její závazek vůči produkci kvalitních bezlepkových produktů z nich činí oblíbenou volbu u spotřebitelů. 

4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem