Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

TALLOW COSMETICS

Webová stránka značky: TALLOW COSMETICS

O značce Tallow Cosmetics

Snímek obrazovky 2024-05-07 v 8.48.56 dop.Tallow Cosmetics vychází z travou krmeného a bio hovězího loje, ingredience, která sama o sobě exceluje v kvalitě. Výsledkem jsou produkty pro každodenní použití, které zjaistí vaší pokožce nekonečnou hydrataci.

Závazek Tallow Cosmetics k objevování a řemeslnému zpracování je základem naší filozofie. Dobrá péče o pleť má moc působit na vaši pokožku a okamžitě vám dodat pocit pohodlí. Proto pro své zákazníky, pečlivě vybírali ingredience, inspirujíce se technikami a tajemstvími minulosti.

Zakladatelka Britt Salfischberger se nezastavila, dokud nenašla způsob, jak znovuobjevit legendární a regenerační sílu loje. Její oddanost zvládnutí řemesla pomalé a rafinované extrakce a pečlivý výběr léčivých rostlin a přírodních ingrediencí jsou základem produktů Tallow Cosmetics.

Závazek k objevování a řemeslnému zpracování

Dobrá péče o pleť má schopnost ovlivnit vaši pleť a okamžitě vám dodat pocit pohodlí. Najít správné složení a ingredience je umění samo o sobě. Zakladatelka Britt Salfischberger se inspirovala zkoumáním toho, jaké techniky, tajemství a produkty se používaly v minulosti.

Britt (zakladatelka Tallow Cosmetics) pak usilovně pracovala na znovuobjevení legendární a regenerační síly loje. Za svůj úspěch vděčí naprosté oddanosti zvládnutí řemesla pomalé a rafinované extrakce a díky pečlivému výběru léčivých rostlin a přírodních ingrediencí.

Výhody produktů na bázi hovězího loje

Tallow Cosmetics je značka, která vyrábí přírodní kosmetické produkty na bázi hovězího loje. Tato netradiční surovina má pro naši pleť blahodarné účinky.

Hlavní přednosti Tallow produktů s hovězím lojem jsou:

 • Obsahují přírodní a organické složky, jako je tallow (hovězí lůj), vitaminy A, B12, D, E a K, a další aktivní látky. 
 • Jsou vyrobeny pomalým a šetrným způsobem bez umělých přísad. 
 • Mají vysoký podíl živin a mastných kyselin, které jsou kompatibilní s lidskou pokožkou. 
 • Jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické. 
 • Jsou bez mikroplastů a biologicky odbouratelné. 
 • Při každé objednávce Tallow Cosmetics vysadí jeden strom ve spolupráci s partnerem Tree-nation. 

Zákazníci Tallow Cosmetics uvádějí, že jejich produkty mají okamžité zklidňující a hydratační účinky na pleť a zanechávají ji jemnou a zářivou. 

Snímek obrazovky 2024-05-07 v 9.16.32 dop.

Proč zařadit hovězí lůj do kosmetiky?

Lůj se v péči o pleť používá již 2000 let. Nejstarší známý pleťový krém na světě používali Římané, dokud se průmysl péče o pleť nerozhodl upřednostnit finanční zájmy před zdravím. Produkty péče o pleť jsou laboratorně vyráběny z chemikálií na bázi ropy za použití chemických vzorců, které hovoří jazykem, jemuž naše tělo nerozumí. Většina výrobků péče o pleť, které se označují jako "přírodní", navíc stále obsahuje nebezpečné herbicidy, pesticidy a další agrochemikálie, které si spotřebitelé ani neuvědomují, že si je aplikují na pleť.

Hovězí lůj (tallow) v kosmetice nabízí několik výhod:

 • Obsahuje přírodní a organické složky, jako jsou mastné kyseliny, vitaminy A, B12, D, E a K, a další aktivní látky, které jsou kompatibilní s lidskou pokožkou.
 • Je šetrný a bez umělých přísad, což je důležité pro lidi s citlivou nebo problematickou pokožkou.
 • Má vysoký podíl živin a mastných kyselin, které jsou účinné při hydrataci a péči o pleť.
 • Je bez mikroplastů a biologicky odbouratelný.
 • Má hydratační účinky, které mohou být užitečné při péči o pleť.
 • Je vhodný pro hojení nedokonalostí pokožky.

DSC09487-1_Dve-Studio (1)

 

Žádné produkty značky TALLOW COSMETICS nebyly nalezeny...