Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

VEGETOLOGY

Webová stránka značky: VEGETOLOGY

logo

banner

VEGETOLOGY BANNER

Vegetology je britská značka specializující se na veganské a vegetariánské doplňky stravy, které pocházejí z etických zdrojů, neobsahují lepek ani živočišné produkty a jsou registrovány u Vegan Society a Vegetarian Society.

Společnost byla založena 9. dubna 2021 a jejím cílem je poskytovat vysoce kvalitní doplňky stravy, které podporují zdraví ekologickým, etickým a udržitelným způsobem. Mezi produkty Vegetology patří oblíbené doplňky stravy Opti3 Omega 3 EPA a DHA, Vitashine Vitamin D3, VegVit Multivitamin a Bone Care.

VEGETOLOGY BANNER 2

Základní hodnoty značky se točí kolem posilování zdraví pro každého, zpochybňování norem ve vývoji doplňků stravy, vytváření výjimečných produktů prostřednictvím přísného testování, ohleduplnosti k životnímu prostředí a podílu na zlepšování globální výživy bez poškozování planety.

Závazek společnosti Vegetology ke kvalitě, udržitelnosti a poctivosti je patrný z jejího přístupu k vývoji produktů a z jejího odhodlání poskytovat zákazníkům transparentní a účinná výživová řešení.

VEGETOLOGY BANNER 4

Zákazníci chválí společnost Vegetology za její závazek k udržitelnosti, kvalitní složky a účinnost jejich doplňků stravy. Sortiment značky vychází vstříc různým potřebám, od doplňků Omega-3 pocházejících z řas až po multivitamíny určené pro celou rodinu.

Vegetology se zaměřuje na inovace, odpovědnost k životnímu prostředí a pohodu zákazníků, což z ní činí uznávanou volbu pro ty, kteří hledají veganské a vegetariánské doplňky stravy.

8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem