Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

VILMAS SWEDISH ORGANIC

Webová stránka značky: VILMAS SWEDISH ORGANIC

Vilmas Swedish Organic

vilams_logo_2-removebg-previewVilmas Swedish Organic je značka, která vyrábí organické a přírodní kreky na severozápadě Švédska v pekárněFjällbergets Bager & Delikatesser AB.

 Používají organickou celozrnnou ovesnou mouku a žito, stejně jako organická zrna, bylinky a koření k vytvoření svých křupavých, bohatých na vlákninu chlebů.

 Společnost se zavázala používat pouze přírodní ingredience a vyrábět své produkty šetrným způsobem k životnímu prostředí, využívají větrnou a vodní energii a recyklovatelné obaly.

 Jejich chlebíčky jsou prodávány pod značkou Vilmas a jsou k dostání v lahůdkářských a přírodních potravinách po celém světě.

 Filozofií společnosti je, že jídlo by mělo být zdravé, lahodné a prospěšné jak pro tělo, tak pro životní prostředí, a používají místní organická celozrnná zrna, vlastní kvásek a švédské organické máslo ve svých výrobcích.

Tradiční Švédská pochoutka

Krekry Vilmas jsou upečeny ve Švédsku podle originální receptury pro knäckebrot, spojují tradici švédského tradičního trvanlivého pečiva s kvalitou. Jsou postaveny výhradně na přírodních ingrediencích a bez přidaného tuku či konzervantů, každý kousek zachovává autentickou chuť švédské kuchyně.

Skvělé složení

Užijte si švédskou kvalitu a tradici s našimi knäckebrot krekry, které jsou perfektní pro každou příležitost. Bezlepkové a plné přírodních ingrediencí, Vilmas výrobky nabízí nejen vynikající chuť, ale také zdravou alternativu bez kompromisů. Základ kváskového těsta z bezlepkových ovesných vloček z Finska dodává nejen vysoký obsah vlákniny, ale také zdravou celozrnnou složku.

Výborná Chuť

V porovnání s mnoha jinými bezlepkovými potravinami, krekry Vilmas nejenže nezanechávají v ústech pohankovou chuť (pohanky obsahují minimum), ale ani nejsou tvrdé či gumové.

Vilmas produkty jsou ideální pro každou příležitost! Perfektní jako svačina, dětská výživa, elegantní křupavá příloha k vínu, sýru a dipu či prostěvjako bezlepková alternativa pečiva.

Certifikace

Certifikováno dle evropských norem pro biopotraviny a bezlepkové potraviny.

Udržitelnost

Podpořte naši snahu o udržitelnost! Za každé 500. prodané balení krekrů je v České republice vysazen strom, čímž kompenzujeme dopravu a přispíváme k ochraně životního prostředí.

vilams protein difference

Pekárna Fjällbergets Bageri & Delikatesser AB 

fabdeliloggacopy2Je malá pekárna, založena v roce 2001, která se nachází v Hofors ve Švédsku. Specializují se na výrobu certifikovaných bezlepkových produktů, včetně proteinových a bezlepkových krekrů a sušenek.

Fjällbergets Bageri & Delikatesser AB používá přirozené ingredience bohaté na bílkoviny a vlákninu, jako jsou ovesné vločky a tykvové semínka, k vytvoření chutných bezlepkových produktů. 

Tyto produkty jsou certifikovány bez lepku a pravidelně se testují na přítomnost lepku. Zaměření společnosti na používání přirozených ingrediencí a její závazek vůči produkci kvalitních bezlepkových produktů z nich činí oblíbenou volbu u spotřebitelů. 

4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem