V prosinci jsme si pro vás připravili různé vánoční akce, které najdete v záložce SLEVY. Naše tipy na dárky pro vaše milované osoby najdete v záložce VÁNOCE 2023. Přejeme krásné prožití svátků vánočních a nakupujte to, co dává smysl pro vaše zdraví a wellbeing.

Korálovec ježatý kapsle - Hericium biomasa a plodnice v kapslích - 60 kapslí

655 Kč 11 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vitální houba hericium od Mushrooms4Life představuje odborně zformulovanou směs biomasy zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) s čistým plodem, aby jste získali veškeré aktivní sloučeniny, které se v této vzácné houbě nacházejí.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Hericium neboli korálovec ježatý je vitální houba, která svým vzhledem připomíná lví hřívu, proto se jí také tak často říká, nebo se jí také přezdívá 'Horský kněz'. V alternativní medicíně se využívá pro podporu správné činnosti kognitivního a nervového systému. V západní medicíně se díky obsahu psychoaktivních látek a schopnosti stimulovat aktivní nervové růstové faktory (NGF) využívá jako nootropikum. Má sladkou a jemnou chuť a v tradiční čínské medicíně (TCM) se využívá pro regulaci energie „Qi“ a podporu trávení. Uklidňuje ducha „Shen“ a zklidňuje mysl.

Sušená vitální houba hericium od Mushrooms4Life představuje odborně zformulovanou směs biomasy zárodků plodnic (primordia) a podhoubí (mycelia) s čistým plodem, aby jste získali veškeré aktivní sloučeniny, které se v této vzácné houbě nacházejí. Mezi tyto sloučeniny patří betaglukany a další jedinečné živiny, které se nikde jinde v přírodě nenacházejí. 85 % = plně spektrální biomasa podhoubí (mycelia) a mladých plodnic pěstovaných na bio hnědé rýži v přírodně identických podmínkách, aby se dosáhlo vyššího výtěžku širokého spektra klíčových aktivních živin. 15 % = čistě mladé plodnice, které poskytují superiorní úroveň bio-dostupných beta glukanů a více specifických živin. Tento produkt je přirozeně bez lepku, mléka či sóji a je vhodný i pro vegetariány a vegany.

Hlavní benefity hericia

  • chrání před každodenním stresem.
  • podporuje soustředěni a ostražitost.
  • 1 terapeutická dávka (2 kapsle) obsahuje 1000 mg aktivní houby hericium biomasy a 150 g čistě mladé plodnice.
  • profesionální formulace odborným týmem.
  • plnospektrální extrakt bohatý na jedinečné aktivní sloučeniny.
  • neobsahuje mléčné složky, sóju ani lepek a je vhodný pro vegany.
  • vyrobeno ve Velké Británii.
  • 100% houbový prášek - bez plnidel, pojiv nebo přísad.

Mushrooms4Life tuto vitální houbu, stejně jako ostatní houby, které nabízí, pěstuje na specializovaných farmách určených pro pěstování vitálních hub v bio kvalitě. Vše se pěstuje v přirozeném prostředí pro zajištění nejlepšího a nejvyššího možného obsahu živin. Toto pěstování napodobuje přirozené růstové podmínky volně rostoucích lesních hub. Všechny houby Mushrooms4Life jsou testovány nezávislou organizací, tzv. 3rd party testing, aby byla garantována čistota houbového kmene. V procesu se zároveň testuje, zda nejsou přítomny kontaminanty, pesticidy a těžké kovy. Můžete si tak být jistí, že všechny jejich výrobky jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě za dodržování přísných výrobních standardů.

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Certifikace: Soil Association Organic
Specifikace: Biohacking, Bio certifikace, Vitální houby, Bez obsahu těžkých kovů, Bez aditiv a pojiv, Bez gmo
Země původu: Velká Británie
Výrobce: Living Planet, Unit 2., 22 Chester House, 1-3 Brixton Road, SW9 6DE
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
KM Avatar autora Suseni 27.5.2023 16:07
Dobry den, jakou metodou prosim susite houby? Jak vyskkou teplotou projdou? Dekuji
Odpovědět
P Avatar autora Suseni 30.5.2023 14:00
Dobrý den, M4L používá pro výrobu svých hub buď metodu vodní extrakce nebo duální extrakce, kde je to nutné, tj. u reishi a chaga. Metoda vodní extrakce je prastará a tradiční a říká se o ní, že pro většinu hub je ta nejvhodnější, aby si zachovaly své živiny. Jak to zhruba funguje: U léčivých hub se po dokončení vaření v horké vodě tekutina slije a uchová. Extrakcí horkou vodou se ze suroviny odstraní všechny ve vodě rozpustné sloučeniny a také některé nerozpustné složky. Tyto sloučeniny budou nyní obsaženy v houbovém extraktu. Některé chemické látky, které nejsou rozpustné ve vodě, zůstanou v pevných látkách, které se na konci procesu extrakce horkou vodou vyhodí. Extrakce různých složek hub vyžaduje použití různých rozpouštědel. Například beta-glukany jsou rozpustné ve vodě a potřebují extrakci horkou vodou, aby byly biologicky dostupné pro lidský organismus. Triterpeny jsou naproti tomu rozpustné v alkoholu, což znamená, že musí být extrahovány alkoholovým rozpouštědlem, aby byly biologicky dostupné. Přítomnost beta-glukanů jako hlavního účinného prvku v některých druzích hub vyžaduje, aby se k extrakci použila pouze voda. Jiné odrůdy (reishi a chaga) obsahují vysokou koncentraci triterpenů a beta-glukanů, což z nich činí nejlepší kandidáty pro duální extrakci (alkohol a voda dohromady). Při hledání doplňků stravy z léčivých hub je důležité vědět, jaký druh extrakce se používá pro konkrétní produkt, o který máte zájem. To vám zaručí, že dostáváte vysoce kvalitní houbový doplněk, který je zároveň účinný ve své zamýšlené funkci. Pokud chcete z hub Cordyceps, Lví hříva, Shiitake nebo Maitake získat maximální procento beta-glukanů, měli byste hledat výrobek, který má extrakt z horké vody. Důvodem je skutečnost, že jejich nejdůležitější účinné složky - beta-glukany - jsou v přírodě rozpustné ve vodě.

Společnost Mushrooms4life byla založena světově uznávaným výzkumníkem a autorem Martinem Powellem v rámci jeho poslání rozšířit dostupnost kvalitních bio přípravků za dostupné ceny. V Mushrooms4Life přistupují ke každé vitální houbě individuálně, a jsou si toho, že má každá svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Velice dbají na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybírají tak, aby podporovaly plnou aktivitu každé houby.

Do svých výrobků nikdy nepřidávají žádná pojiva, aditiva, umělé přísady nebo chemikálie a veškeré houby získávají přímo od prověřených odborných pěstitelů, takže si můžete být jisti, že dostanete tu nejvyšší kvalitu doplňku s nejpřínosnějšími vlastnostmi.