Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Hericium Focus (Soustředění) kapsle nootropní síla pro soustředění a jasnou mysl - 60 kapslí

679 Kč / ks 11 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Používá se kombinace různých částí hub včetně mladých plodnic, mycelia a fermentovaného houbového média, aby se zajistilo plné spektrum živin. Obsahuje minimálně 10 % beta-glukanů (v reálu má téměř 14 %) na podporu imunity a řadu dalších látek na podporu kognitivního zdraví.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

Mushrooms for Life Hericum Focus - Klíčové info

 • Tato houba je v certifikované bio kvalitě.
 • Pěstuje se 120 dní oproti standardním 30 dnům, čímž se vyčerpá substrát a získá se koncentrovanější profil beta-glukanů a dalších klíčových látek.
 • Bio Hericium Focus využívá celé spektrum částí houby smícháním plně vyvinutých plodnic s mykofermentovaným čirokem obsahujícím mladé plodnice a vlákna.
 • Tato kombinace je zdrojem všech klíčových sloučenin spojených s hericiem a zajišťuje tak lepší synergii.
 • Obsahuje minimálně 10 % beta-glukanů na podporu imunity a řadu dalších látek na podporu kognitivního zdraví.
 • Obsahuje 42% polysacharidů, viz záložka Soubory a příloha COA analýza.

Screenshot 2024-01-13 at 17-26-38 Organic Lions Mane Focus Capsules

Proč koupit kapsle Hericium Focus z edice Full Spectrum?

Všechny houby v limitovaná edice Full Spectrum jsou ideální pro moderní životní styl a stres. Neobsahují tak silné množství klíčových terapeutických látek, ale obsahují další živiny pro širší spektrum účinku.

 

Tyto produkty jsou díky vynikajícím složkám nejoblíbenějšími produkty značky Mushrooms for Life a nabízejí vynikající poměr ceny a kvality.

Ideální pro moderní životní styl a stres, obsahuje další živiny pro širší spektrum účinků. Používá se kombinace částí hub včetně mladých plodnic, mycelia a fermentovaného houbového média, abychom zajistili plnospektrální profil živin.

 

Hericium Focus je produkt vhodný pro většinu osob, které chtějí využívat plné spektrum houby hericium. Je to složení pro osoby s náročným povoláním, stresuplným životem a např. studenty nebo výzkumníky - prostě situace, kde je nutné soustředění na práci nebo studium.

Alternativy k prozkoumání

Pure Extrakt

Pro čistý 100% stupeň extraktu z plodnice, který je ideální pro naturopaty a jejich pacienty, a přezdívá se mu medical grade, máme v nabídce Hericium kapsle a prášek. Tento extrakt je ideální pro složitější případy, kde se řeší např. mozkové a duševní zdraví s profesionály.

Fermentované hericium

Pro ty z vás, kteří chtějí využít potencionálu fermentovaných hub na bázi kefírovo-kombučového kvašení, vyzkoušejte fermentované hericium od Living Nutrition - jedná se o stejný zdroj houby a za vývojem opět stojí náš oblíbený Graham Botfield.

Mezi benefity fermentace hub patří:

 • Bohaté na živiny, které mají řadu zdraví prospěšných účinků.
 • Doplňky stravy z fermentovaných hub nabízejí pohodlný způsob, jak přijímat koncentrovanou dávku hub ve snadno přijatelné formě.
 • Kvašené houby mohou potenciálně zlepšit zdraví střev a podpořit dobré bakterie, což napomáhá trávení a potenciálně snižuje riziko trávicích poruch.
 • Fermentované houby se používají v tradiční medicíně po celém světě na podporu vitality a dlouhověkosti.
 • Obsahují vitaminy a minerály, jako je draslík, niacin, železo a vitamin D, které přispívají k celkovému zdraví.
 • Mají vysokou koncentraci antioxidantů, včetně ergothioneinu a glutathionu, které mohou pomáhat snižovat záněty a chránit před poškozením buněk.
 • Kvašené houby vynikají především obsahem beta-glukanu, což je druh polysacharidu, který vykazuje imunitu posilující vlastnosti. Beta-glukany jsou známé tím, že posilují imunitní funkci a pomáhají tělu bránit se infekcím.
 • Celkově lze říci, že fermentované houby představují výživovou sílu, která nabízí řadu zdraví prospěšných látek.

Jak fermentované hericium, tak běžné extrakty mají jedinečné vlastnosti. Fermentovaná houba poskytuje zvýšenou biologickou dostupnost, lepší chuť a podporu zdraví střev, zatímco běžný extrakt nabízí vyšší koncentraci některých prospěšných látek a podporuje zdraví mozku a imunitního systému.

 

Při výběru doplňku stravy s hericiem zvažte své osobní preference, zdravotní cíle a kvalitu výrobku. Nezapomeňte začít s nízkou dávkou a v případě potřeby se poraďte s odborníkem. Více info zde.

Prášek

Pro ty z vás, co si raději přidáváte čistý houbový prášek do kávy nebo pečených výrobků, máme v nabídce Hericium Focus prášek. Káva obohacená o tento prášek je naprosto skvělá a nemusíte přemýšlet nad dávkováním, protože kávu pije většina populace.

Káva nebo latté

A pokud máte rádi kávu anebo latté a chcete mít vše už pěkně připravené předem, mrkněte se na adaptogenní kávu s hericiem od stejné značky nebo latté s matcha čajem, které neobsahuje cukr. Stačí přidat oblíbené ohřáté mléko nebo jen horkou vodu - toto je parádní nakopávač, pokud nepijete kávu.

Máme pro vás tip na kokosovou sušenou smetanu přímo od zdroje ze Srí Lanky, ze které si připravíte vynikající rostlinné mléko kdykoliv a kdekoliv - levnější a mnohem lepší než tekutá rostlinná mléka z obchodu.

Při výběru doplňku stravy s houbou hericium zvažte své osobní preference, zdravotní cíle a kvalitu výrobku. Nezapomeňte začít s nízkou dávkou a v případě potřeby se poraďte s odborníkem.

Adaptogenní směsi s obsahem hericia

Další produkty, které kromě hericia obsahují i jiné složky pro různé účely. Způsob jak užívat tuto houbu nikdy nebyl jednodušší!

Houby jsou pěstované v provincii Fujian, Čína.

 

Tradice a kvalita

Mushrooms for Life získávají pouze ty nejkvalitnější houby, které jsou ekologicky vypěstované od vlastních zemědělců v Číně. Používání léčivých hub bylo základním kamenem tradiční čínské medicíny a tato praxe se datuje tisíce let zpět.

 

Žádná země nemá v oblasti pěstování a získávání hub rozsáhlejší znalosti než Čína. Čína je také domovem jedněch z nejrozsáhlejších a nejčistších lesů na světě, které poskytují ideální prostředí pro růst hub.

 

Na základě průběžných analýz DNA je všeobecně známo, že v Číně rostou nejkvalitnější houby na světě. Vitální houby jsou v Japonsku a Číně již více než 30 let schváleny jako doplněk ke standardní léčbě nemoci, o které se nesmí v EU hovořit.

 

V těchto zemích se houby bezpečně používají již dlouhou dobu, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s ozařováním či chemoterapií.

 

V Asii existuje více než 100 druhů hub používaných k léčbě této nemoci. Mezi nejběžnější patří Ganoderma lucidum (reishi), Trametes versicolor nebo Coriolus versicolor (Outkovka pestrá), Lentinus edodes (shiitake) a Grifola frondosa (maitake).

Zdroj těchto informací: https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/cam/patient/mushrooms-pdq

china_1_optimized

Příběh Mushrooms for Life

Společnost Mushrooms For Life byla původně založena v roce 2011 známým britským naturopatem a autorem Martinem Powellem s cílem rozšířit a zpřístupnit ty nejlepší houbové doplňky.

 

Martin, který mluví plynně mandarínsky, strávil mnoho let v Číně, kde spolupracoval se zkušenými místními pěstiteli, aby zajistil, že Mushrooms For Life bude získávat suroviny té nejvyšší kvality, což je klíčovým zaměřením značky i dnes.

 

V roce 2017 Martin svěřil Mushrooms For Life svým kolegům a zkušeným houbařským odborníkům Grahamu Botfieldovi a Benu Shoulerovi, kteří v jeho práci pokračují dodnes.

 

Proč užívat právě hericium houbu?

Zdraví mozku

Studie zjistily, že hericium stimuluje produkci nervového růstového faktoru (NGF), který pomáhá udržovat neurony, což jsou mozkové buňky, které nám pomáhají zpracovávat a přenášet informace.

Je užitečný pro učení a paměť a pomáhá optimalizovat neurogenezi; tvorbu a růst nových mozkových buněk, což z něj činí ideální nootropikum pro podporu soustředění a produktivity.

Imunita

Houba hericium obsahuje bioaktivní látky, včetně beta-glukanů, které mohou podporovat a modulovat imunitní systém. Posílením imunitní reakce může hericium pomoci podpořit celkové zdraví.

Duševní zdraví

Studie naznačují, že hericium může pomoci snížit příznaky úzkosti a deprese tím, že moduluje hladiny specifických neurotransmiterů, jako je serotonin a dopamin, které hrají klíčovou roli v regulaci nálady, motivace a reakce na stres.

Pro podrobné informace o původu tohoto produktu oskenujte QR kód na krabičce, který vám odhalí bohatý zdroj informací od výrobce.

Organic Lions Mane Capsules

Mohly by vás zajímat naše články, které se týkají nejen vitálních hub

Co je to houba hericium, které se přezdívá lví hříva?

Hericium neboli korálovec ježatý je vitální houba, která svým vzhledem připomíná lví hřívu, proto se jí také tak často říká, nebo se jí také přezdívá 'Horský kněz'. V alternativní medicíně se využívá pro podporu správné činnosti kognitivního a nervového systému.

 

V západní medicíně se díky obsahu psychoaktivních látek a schopnosti stimulovat aktivní nervové růstové faktory (NGF) využívá jako nootropikum. Má sladkou a jemnou chuť a v tradiční čínské medicíně (TCM) se využívá pro regulaci energie „Qi“ a podporu trávení. Uklidňuje ducha „Shen“ a zklidňuje mysl.

Hlavní benefity hericia

 • chrání před každodenním stresem.
 • podporuje soustředění a ostražitost.
 • profesionální formulace odborným týmem.
 • plnospektrální extrakt bohatý na jedinečné aktivní sloučeniny.
 • neobsahuje mléčné složky, sóju ani lepek a je vhodný pro vegany.
 • vyrobeno ve Velké Británii.
 • 100% sušený houbový extrakt - bez plnidel, pojiv nebo přísad.

Houba hericium se má ideálně užívat okolo 10 hodiny dopoledne.

 

Kdy užívat vitální houby čaga, cordyceps, maitake, reishi a jiné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitální houby
Certifikace: Soil Association Organic
Obsah: 60 ks
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Bio certifikace, Doplněk stravy, Vitální houby, Bez obsahu těžkých kovů, Bez aditiv a pojiv, Bez gmo, Bez pesticidů
Proč koupit: Odborná značka se zaměřením na výrobu nejkvalitnějších hub podle britského experta, Martina Powella.
Země původu: United Kingdom
Výrobce: Living Planet Distribution Unit 1 Riverside Bellbrook Business Park Uckfield, TN22 1QQ
Vhodné pro: Raw-GMO Free-Vegetariány-Vegan- Bez lepku-Certifikace Bio
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mfl-web-banner-1

Cílem značky je zpřístupnit úžasné léčivé vlastnosti léčivých hub všem lidem

V Mushrooms For Life přistupují ke každé vitální houbě individuálně, a jsou si toho, že má každá svůj jedinečný charakter, vlastnosti a nutriční profil. Velice dbají na používání pouze těch nejkvalitnějších surovin, které pečlivě vybírají tak, aby podporovaly plnou aktivitu každé houby.

Do svých výrobků nikdy nepřidávají žádná pojiva, aditiva, umělé přísady nebo chemikálie a veškeré houby získávají přímo od prověřených odborných pěstitelů, takže si můžete být jisti, že dostanete tu nejvyšší kvalitu doplňku s nejpřínosnějšími vlastnostmi.

O značce

MartinPowell

Společnost Mushrooms For Life byla původně založena v roce 2011 známým naturopatem a autorem Martinem Powellem s cílem rozšířit a zpřístupnit ty nejlepší houbové doplňky.

Martin, který mluví plynně mandarínsky, strávil mnoho let v Číně, kde spolupracoval se zkušenými místními pěstiteli, aby zajistil, že Mushrooms For Life bude získávat suroviny nejvyšší kvality; na to se značka zaměřuje dodnes.

V roce 2017 Martin svěřil Mushrooms For Life svým kolegům a zkušeným houbařským pedagogům Grahamu Botfieldovi a Benu Shoulerovi, kteří v jeho práci pokračují dodnes.

 

Používáme pouze nejkvalitnější ekologické suroviny, které jsou pečlivě vybírány tak, aby plně využily funkce každé houby

china_1_optimized

Tradice a kvalita

Získáváme pouze ty nejkvalitnější ekologicky vypěstované houby od našich pěstitelů v Číně. Používání léčivých hub bylo základním kamenem tradiční čínské medicíny a tato praxe se datuje tisíce let zpět.

Žádná země nemá v oblasti pěstování a získávání hub rozsáhlejší znalosti než Čína. Čína je také domovem jedněch z nejrozsáhlejších a nejčistších lesů na světě, které poskytují ideální prostředí pro růst hub.

Na základě průběžných analýz DNA je všeobecně známo, že v Číně rostou nejkvalitnější houby na světě.

Zakladatelé vzkazují...

Screenshot 2024-06-14 at 11-05-30 About usS nadšením se dělíme o tajemství léčivých lesních hub, abychom zlepšili vaši pohodu a vitalitu.

Od skromných začátků se společnost Mushrooms For Life rozrostla v jednu z nejkomplexnějších nabídek léčivých hub ve Velké Británii.

Děkujeme, že jste si vybrali právě nás! - Graham a Ben

K portfoliu hub Mushrooms For life...

What-You-Should-Know-about-Mushroom-Supplements_900x