K nákupu produktů za 7000 Kč bez DPH obdržíte ZDARMA Balance Test od firmy ZINZINO v hodnotě 2500 Kč. Tento skvělý domácí test vám pomůže zjistit jaký je váš poměr omega 3 a omega 6 kyselin! Dárky ovšem obdržíte už od objednávek v hodnotě min. 900 Kč bez DPH - jejich hodnota se stupňuje s výší objednávek. Seznam dárků najdete v 1. kroku v košíku. Nakupovat u nás se vyplatí. (:

NOVÝ YOU TUBE KANÁL PRAVÉ BIO SPUŠŤEN

Již delší dobu jsem to měla v plánu, ale nemohla jsem se k tomu prostě dostat. Když máte na starosti marketing, tvorbu stránek a popisků výrobků, psaní klientům a zákazníkům, překládání z angličtiny a starání se o sociální sítě, nezbývá už moc času...
Videa tak nějak průběžně točím, abych vám mohla aspoň tak po svém představit naše značky, protože je sama skutečně znám nejlépe a používám je. Na tomto kanále nyní najdete první vlaštovky, které jsem vytvořila, plus videa od zahraničního dodavatele Terra Wash+Mg. Protože se jedná o inovativní výrobek, který je u nás velkou neznámou a já chápu, že je těžké koupit drahý produkt a nevědět jak bude fungovat...
Totéž platí i o našich ostatních značkách, které jsou velmi populární v zahraničí, ale u nás ještě ne. I z toho důvodu doufám, že vám daná videa budou k dobru a oceníte je, byť nejsou nějaké špičkové kvality, ale snaha se cení. (:
Takže stačí kliknout na obrázek níže a budete přesměrováni na náš YouTube kanál, kde zatím najdete videa o Organic Essence balzámech a Terra Wash+Mg pracím prostředku.
youtube kanál pravé bio