Dárky k objednávkám

Myslím, že každý rád dostává dárky... Proto jsme pro vás nastavili automatické přidání zajímavých dárečků podle hodnoty vašich nákupů. Je to také způsob jak vás seznámit s produkty, které byste možná jinak nepoznali. Takže co pro vás máme?

DÁREK PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 500 - 1499 Kč bez DPH

Finesalt_pocker-shaker_3Obdržíte kapesní solničku naší milované mořské soli růžové barvy, Real Salt. Real Salt je u nás sice ještě málo známá, ale svou kvalitou si už pomalu, ale jistě získává gurmány. Tato sůl pochází z jediného podzemního pravěkého solného zdroje v Utahu (pro perspektivu uvedu, že tzv. Himalájská sůl se těží v Pákistánu, kde je přes 50 různých dolů odlišné kvality, těžko dohledatelné). Real Salt důl se nachází uprostřed pouště, zcela neznečištěný moderními toxiny, mikroplasty a jedná se o zcela nerafinovanou a nijak neředěnou sůl. V USA je to nejprodávanější mořská sůl. Má báječnou sladko-slanou chuť a oceníte ji nejvíce na čerstvém chlebu s máslem nebo BIO zelenině jako jsou rajčata, okurky nebo avokádo - mňam.                        
DÁREK PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 1500 - 1999 Kč bez DPH
PUR zvykacky choco mintObdržíte novinku od kanadské kultovní značky přírodních žvýkaček a pastilek, PUR, příchuť čokoláda-máta. Je to zajímavá chuť na zahnání sladkého a nejdříve ucítíte chuť čokolády, poté nastoupí máta. Tyto žvýkačky jsou slazeny xylitolem a neobsahují absolutně žádné alergeny. Ve světě jsou to nejpopulárnější přírodní žvýkačky a myslíme, že právem. Ve velké oblibě je mají samozřejmě děti, ale i dospělí, co třeba jsou na dietě, ale mají chuť na čokoládu.

 

DÁREK PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 2000 - 2499 KČ BEZ DPH

real salt solnickar 135 gObdržíte 135g solničku Real Salt, což už je na pořádné vyzkoušení ve vaší kuchyni. Doporučujeme udělat test solné chuti mezi solí, co momentálně máte a solí Real Salt. Myslím, že budete příjemně překvapeni tím rozdílem. ato sůl pochází z jediného podzemního pravěkého solného zdroje v Utahu (pro perspektivu uvedu, že tzv. Himalájská sůl se těží v Pákistánu, kde je přes 50 různých dolů odlišné kvality, těžko dohledatelné). Real Salt důl se nachází uprostřed pouště, zcela neznečištěný moderními toxiny, mikroplasty a jedná se o zcela nerafinovanou a nijak neředěnou sůl.
DÁREK PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 2500 - 2999 KČ BEZ DPH
sprchovy gel Earthcure PeppermintObdržíte přírodní sprchový gel, Earthcure, od značky Redmond, která stojí i za výrobou oblíbeného bentonitového jílu Redmond, soli Real Salt a zubních past a prášků Earthpaste. Tento sprchový gel je v obalu s pumpičkou, která z nepěnivých mýdel dělá pěnivé. Proto tento obal doporučuji nevvyhazovat, protože ho využijete na jakýkoliv mýdlový koncentrát typu Dr Bronner nebo po domácku vyrobené mýdlo. Earthcure je vhodný i na citlivou pokožku, nevysušuje a nedráždí.
 
DÁREK PŘI NÁKUPU 3000 - 3499KČ BEZ DPH
Koupelova sul Redmond Bath Salt+Obdržíte báječnou nerafinovanou koupelovou sůl Redmond Bath Salt+. S obsahem více jak 60-ti minerálních prvků, tato sůl je to pravé ořechové trpíte-li na akné po těle, nespavostí nebo na ekzémy. Lze v ní koupat i miminka a děti. Tato sůl pochází ze stejného ložiska jako jedlá sůl Real Salt, takže máte jisotu kvality a autentičnosti.                                                                   
 
DÁREK PŘI NÁKUPU 3500 KČ A VÍCE BEZ DPH
Obdržíte chladící mléko po opalování od francouzské BIO značky, Annecy Cosmetics. annecy cosmetics - mleko po opalovaniNajdete uvnitř aloe vera, granátové jablko a mátu. Poskytuje okamžitou pomoc pokožce vystavené nadměrnému slunění. Uklidňující a hydratační rostlinné výtažky jako jsou aloe vera, granátové jablko zmírňují zarudnutí a podráždění kůže. BIO Mátová květová voda ochlazuje pokožku a zvyšuje obsah vlhkosti v pleti, čímž uchovává její elasticitu. Pleť se tak obnovuje rychleji a opálení trvá déle.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.