DÁRKY K OBJEDNÁVKÁM

Myslím, že každý rád dostává dárky... Proto jsme pro vás nastavili automatické přidání zajímavých dárečků podle hodnoty vašich nákupů. Je to také způsob jak vás seznámit s produkty, které byste možná jinak nepoznali. Takže co pro vás máme?           
DÁREK PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 1300+ bez DPH
PUR zvykacky choco mintObdržíte novinku od kanadské kultovní značky přírodních žvýkaček a pastilek, PUR, příchuť čokoláda-máta. Je to zajímavá chuť na zahnání sladkého a nejdříve ucítíte chuť čokolády, poté nastoupí máta. Tyto žvýkačky jsou slazeny xylitolem a neobsahují absolutně žádné alergeny. Ve světě jsou to nejpopulárnější přírodní žvýkačky a myslíme, že právem. Ve velké oblibě je mají samozřejmě děti, ale i dospělí, co třeba jsou na dietě, ale mají chuť na čokoládu.

 

 

 

DÁREK PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 1500+ bez DPH

Pur-Gum-Pur-MintsVyberte si z 5-ti chutných příchutí PUR pastilek, které mají stejné složení jako jejich sestřičky žvýkačky, ale nemusíte žvýkat.

 

 

 

 

DÁREK PŘI NÁKUPU V HODNOTĚ 2000+ BEZ DPH

real salt solnickar 135 gObdržíte 135g solničku Real Salt, což už je na pořádné vyzkoušení ve vaší kuchyni. Doporučujeme udělat test solné chuti mezi solí, co momentálně máte a solí Real Salt. Myslím, že budete příjemně překvapeni tím rozdílem. ato sůl pochází z jediného podzemního pravěkého solného zdroje v Utahu (pro perspektivu uvedu, že tzv. Himalájská sůl se těží v Pákistánu, kde je přes 50 různých dolů odlišné kvality, těžko dohledatelné). Real Salt důl se nachází uprostřed pouště, zcela neznečištěný moderními toxiny, mikroplasty a jedná se o zcela nerafinovanou a nijak neředěnou sůl.

 

 

 

DÁREK PŘI NÁKUPU 3000+ BEZ DPH
Koupelova sul Redmond Bath Salt Plus+Obdržíte báječnou nerafinovanou koupelovou sůl Redmond Bath Salt+. S obsahem více jak 60-ti minerálních prvků, tato sůl je to pravé ořechové trpíte-li na akné po těle, nespavostí nebo na ekzémy. Lze v ní koupat i miminka a děti. Tato sůl pochází ze stejného ložiska jako jedlá sůl Real Salt, takže máte jistotu kvality a autentičnosti. Dočasně nedostupné.
 

 

 

DÁREK PŘI NÁKUPU 4000+ KČ BEZ DPH                         

Real Salt Caorse pouch 454 g
Obdržíte hrubě mletou nerafinovanou pravěkou mořskou sůl Real Salt těženou v podzemí uprostřed pouště v Utahu. Vynikající sladko-slaná sůl této jedinečné soli patří do vašeho mlýnku a domácnosti. Má jemnou chuť, kterou si zamilujete. Pozvedne vaše jídlo na novou dimenzi a vaše tělo zároveň obdrží potřebné minerály, v soli jich je přes 60. Tato sůl je doporučována kardiovaskulárním expertem, Dr DiNicolantinem, v knize Pravda o soli.

  

 

DÁREK PŘI NÁKUPU 5000+ KČ BEZ DPH

Earthpowder-3
Zubní prášky Earthpowder od americké značky Redmond jsou jemné práškovité konzistence a lze si vybrat z těchto druhů: Peppermint s aktivním černým uhlím, Citrus Splash a Spearmint bez xylitolu. Tyto zubní prášky jsou vynikajícím společníkem na cesty - vejdou se totiž do příručního zavazadla,nejsou těžké a nezaberou moc místa, hlavním bonusem je, že vydrží 3x déle než zubní pasta Earthpaste, minimálně 2 měsíce.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.