Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Sušený březový čaj - Bet-u-Birch antioxidanty, imunita, zdraví ledvin - 70 g

1 059 Kč / ks 15 129 Kč / 1 kg
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.6.2024

Čaj z kůry z divoké břízy funguje nejen jako skvělý povzbuzující nápoj plný prospěšných antioxidantů, ale má příznivé podpůrné účinky i na imunitní systém, pročisťuje a přispívá k udržení stabilní hmotnosti.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

  • Čaj Bet-u-Birch od North American Herb and Spice obsahuje bílou i červenou/ hnědou kůru z divoce rostoucí břízy na Sibiři.
  • Březová kůra je špičkovým zdrojem betulinu a kyseliny betulinové.
  • Krom kůry obsahuje tento namakaný čaj i acai bobule, divoké borůvky a granátové jablko - je to produkt s vysokým obsahem antioxidantů.
Tento čaj je vhodný také jako doplněk pro udržení normální tělesné hmotnosti, tzn. jeho pití se doporučuje při dietě, půstu, sportování, speciálních výživových protokolech atd., ale také ho využijete v období chřipek a oslabené imunity - funguje totiž i jako silná podpora normální činnosti imunitního systému.

Kůra divoké břízy je bohatým zdrojem účinných fytochemikálií, rostlinných polyfenolů, steroidů a stopových minerálů. Mezi nejvýznamnější obsažené látky patří kyselina betulinová a betulin, které podporují očistu celého těla a normální činnost imunitního systému.

Tyto látky jsou také prekurzory tvorby molekul cholesterolu v těle. Tyto molekuly podobné steroidům také podporují normální buněčnou reakci celého těla.

Betulin a kyselina betulinová jsou silné antioxidanty, a proto má březová kůra hodnotu ORAC až 1300 na gram.

Proč kůra z divoké sibiřské břízy

  • Březová kůra patří mezi byliny, které se používají v tradiční lidové medicíně ke zvýšení vylučování moči.
  • Při zdravotních problémech močových cest, zažívacího traktu, otocích a ledvinových kamenech.
  • Dále se využívá proti vypadávání vlasů a kožním vyrážkám.
  • Prostě pomáhá pročisťovat organismus od nahromaděných toxinů, které způsobují výše zmíněné problémy.
  • Kromě tohoto čaje můžete vyzkoušet i potentní kapky Cran-Flush, které jsou extraktem z divokých kanadských brusinek.

Proč volit značku North American Herb & Spice

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
Obsah: 70 g
Specifikace: Bez lepku, Keto, Biohacking, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Paleo, Doplněk stravy, Bylinný čaj
Výrobce: North American Herb & Spice, PO Box 4885 Buffalo Grove, IL. 60089 Tel: 800-243-5242, https://www.northamericanherbandspice.com/
Země původu: Ilinois, USA
Vhodné pro: Bez lepku-Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-GMO Free-Low Carb-Keto-Kojící

Hodnoty firmy: Vědecky studované suroviny

Zákulisí firmy NAHS: R&D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

North American Herb and Spice je předním světovým producentem vysoce kvalitních přírodních doplňků výživy již od 90. let minulého století. Jejich stěžejním produktem je oreganový olej P73. NAHS je v tomto směru průkopníkem a stojí za používání divokého oreganového oleje jako alternativě k nadužívání antibiotik.

Hlavním pilířem značky North American Herb and Spice je filozofie, že výživa z raw celistvých potravin je klíčem k udržení optimálního zdraví. Tuto značku založila Judy Kay Gray, MS, aby vyvíjela jedinečné produkty z přírodně silných ingrediencí. North American Herb and Spice pro výrobu svých produktů získává to nejlepší ovoce, bylinky a koření na světě, od vzdálených hor Středomoří až po údolí amazonského deštného pralesa. Základem jejich výrobků je ručně sbírané divoké koření. Konečným výsledkem jsou nejčistší a nejsilnější extrakty, vyrobené z nejlepších surovin bez pesticidů, chemikálií a rozpouštědel.

Ve všech NAHS doplňcích stravy je zachycena síla přírody. Dostane se vám jí na maximum: plnospektrální a plnohodnotné potraviny s genetickým otiskem, který poskytuje pouze příroda. Na základě rozsáhlého výzkumu jsou pak tyto složky zkombinovány tak, aby vytvořily synergii a účinnost, kterou potřebujete pro optimální zdraví.

Zakladatelka a majitelka, paní Judy Gray, dosáhla magisterského titulu v oboru vědy a výživy. Je mistryní receptury a silnou zastánkyní tradičních, udržitelných postupů. Společnost North American Herb and Spice založila proto, aby všem poskytla bezprecedentní přístup ke skutečně přírodním prostředkům z divokých rostlin.

Produkty podložené vědeckými výzkumy

Ve společnosti NAHS provedli řadu průkopnických studií o potentních účincích a síle divokého oreganového oleje P73. Tyto studie vedly k obnovení zájmu o antiseptické schopnosti divokého oreganového oleje jako přírodní alternativě k antibiotikům.

Suroviny z té nejčistší přírody

NAHS spolupracuje s obyčejnými lidmi, kteří potřebné ingredience ručně sbírají v odlehlých koutech divoké a nenarušené přírody, ať už z vysokých středomořských hor, peruánské Amazonie, dalekého severu divoké Kanady, odlehlých sibiřských lesů či dalších míst. Díky této spolupráci NAHS získává nejen ty nejčistší a nejpotentnější složky, ale také podporuje přírodní vesnice a komunitní infrastrukturu. Domorodé komunity dary, stavbou škol a otevíráním studní a také zasíláním jejich vysoce účinných přírodních doplňků stravy pro ty, kteří to potřebují.