Mletá káva Arabica - Espresso Intense - 100% single Colombian origin | SHELTON'S COFFEE

289 Kč –10 %
Mletá káva Arabica - Espresso Intense - 100% single Colombian origin | SHELTON'S COFFEE
289 Kč –10 % 259 Kč 1,14 Kč / 1 g
Skladem (2 ks)
Silně pražená (dark roast) mletá kávová zrna té nejvyšší kvality pro přípravu toho nejvoňavějšího espressa. Mají nízkou kyselost, krémovou a harmonickou chuť s čokoládovými tóny a dlouhotrvající “aftertaste”.

Detailní informace

To nejlepší z přírody

Prodáváme výhradně prémiové výrobky, převážně v bio kvalitě

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme ihned po zaplacení objednávky, vše v recyklovaných materiálech

Za kvalitu ručíme

Produkty pečlivě vybíráme, testujeme a používáme

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3500 Kč za dopravu u vybraných dopravců neplatíte

Detailní popis produktu

100% single origin mletá kolumbijská káva Espresso Intense od značky Shelton's Coffee obsahuje pouze ty nejlepší, ručně vybíraná kávová zrna typu Arabica. Tato zrna pocházejí z oblasti Tunia - Cauca na jihozápadě Kolumbie, kde vysoký podíl půdy tvoří sopečný popel, jež přirozeně zvyšuje její úrodnost a dodává také kávě jedinečnou chuť. Tato odrůda se pěstuje v těsné blízkosti přírodní rezervace, obklopena třemi hektary lesa. Díky tomu těží z čistoty okolního prostředí, dostatku vody, které stromy svými kořeny v půdě zadržují a také přirozené biodiverzity. “Omni grind” zajišťuje, že ať už si kávu připravíte ve filtračním kávovaru nebo perkolátoru, výsledkem bude vždy šálek kávy s perfektní chutí. Tato káva se hodí také pro profesionální přípravu v kavárnách.
Kolumbie je svou vysoce kvalitní a chutnou kávou vyhlášená - kolumbijské podnebí vyniká dokonalou rovnováhou dešťových srážek, nadmořské výšky, kvalitní půdy a dalších faktorů, které rostliny kávovníku pro svůj růst a zrání potřebují. Nejen dokonalá chuť je však pro kávu z Kolumbie typická. V této zemi se umění pěstování a správného zpracování kávových zrn předává z rodiny na rodinu - kávový průmysl v Kolumbii vlastní více než 563 000 rodin pěstujících kávu, z nichž 95% má v podstatě mini kávové plantáže na ploše menší než 2 hektary (5 akrů). Menší plochy kávových plantáží umožňují větší kontrolu nad pěstováním rostlin kávovníku, podporují zdravou biodiverzitu a v neposlední řadě také posilují rodinnou soudržnost pěstitelů a sociální systém obecně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Obsah: 227 g
Výrobce: Shelton’s Coffee Ltd.
Země původu: Velká Británie/ Kolumbie
Vhodné pro: Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-Nut Free-GMO Free-Vegan-Low Carb-Keto

Jak připravit Shelton's Coffee kávu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shelton's Coffee je britská rodinná firma se sídlem v Leicesteru, která od roku 2009 navazuje na více než 40 letou tradici pěstování a výroby kávy už čtvrté generace kolumbijské rodiny, z níž pochází její zakladatelka Ximena Shelton. Tato značka přináší celému světu nejen vysoce kvalitní, 100% single origin kolumbijskou kávu typu Arabica, ale také naprosto unikátní instantní kávu, jakou v této kvalitě i chuti jinde prakticky neseženete. Její kvalitu i chuť ostatně potvrzuje i opakovaná výhra v gurmánské soutěži v kategorii Instantních káv. Se Shelton's Coffee tak nemusíte dělat kompromis mezi pohodlnou a rychlou přípravou kávy a výtečnou chutí a kvalitou obsažených surovin. V nabídce najdete ochucené instantní kávy i celá nebo mletá kávová zrna, takže si vybere opravdu každý kávomil.

Káva od Shelton's Coffee je 100% přírodní, neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla, alergeny, pojiva, protispékavé látky ani mléko, takže si ji mohou vychutnat i vegani či alergici na laktózu. Kávová zrna jsou prémiové kvality, ručně sbíraná a ze stejného druhu kávovníku. Jsou pěstovaná udržitelným způsobem drobnými kolumbijskými farmáři a pečlivě pražená s přihlédnutím k chuťovým odlišnostem každé jednotlivé sklizně. V roce 2020 se navíc celý výrobní závod Shelton's Coffee přesunul přímo do Kolumbie a díky tomu se stala tato značka ještě více udržitelnou a přátelskou k životnímu prostředí, a navíc tak mnohem více ještě podporuje tamní ekonomiku.