Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Mletá káva 100% Arabica MR - Kolumbie Medium Roast = středně pražená, region Risaralda - 227 g

289 Kč –10 %
SHELTON'S COFFEE - 100% single origin mletá káva typu Arabica
289 Kč –10 % 259 Kč / ks 1 141 Kč / 1 kg
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Středně pražená (medium roast) mletá káva se sladkou květinovou vůní s tóny jasmínu disponuje střední kyselostí a harmonickou sametovou chutí s výrazným “aftertaste”.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

100% single origin mletá kávová zrna typu Arabica od značky Shelton's Coffee jsou určená k přípravě tradiční kávy.

Proč Shelton's Coffee?

  • Tato vynikající káva pochází z regionu Risaralda, kde je tato odrůda pěstovaná na více než 3 000 rodinných “mikro farmách”, kdy vlastní jedna farma maximálně 10 hektarů.
  • Půda je zde z velké části tvořena sopečným popelem, což podporuje úrodnost půdy a dodává kávě také naprosto unikátní chuť. 
  • “Omni grind” zaručuje, že ať už si kávu připravíte ve filtračním kávovaru nebo perkolátoru, výsledkem bude vždy šálek kávy s perfektní chutí.
  • Tato káva se hodí také pro profesionální přípravu v kavárnách.

Proč kolumbijská káva?

Kolumbie je svou vysoce kvalitní a chutnou kávou vyhlášená - kolumbijské podnebí vyniká dokonalou rovnováhou dešťových srážek, nadmořské výšky, kvalitní půdy a dalších faktorů, které rostliny kávovníku pro svůj růst a zrání potřebují. Nejen dokonalá chuť je však pro kávu z Kolumbie typická.

V této zemi se umění pěstování a správného zpracování kávových zrn předává z rodiny na rodinu - kávový průmysl v Kolumbii vlastní více než 563 000 rodin pěstujících kávu, z nichž 95% má v podstatě mini kávové plantáže na ploše menší než 2 hektary (5 akrů).

Menší plochy kávových plantáží umožňují větší kontrolu nad pěstováním rostlin kávovníku, podporují zdravou biodiverzitu a v neposlední řadě také posilují rodinnou soudržnost pěstitelů a sociální systém obecně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Obsah: 227 g
Výrobce: Shelton’s Coffee Ltd.
Země původu: Velká Británie/ Kolumbie
Vhodné pro: Sugar Free-Lactose Free-Soy Free-Nut Free-GMO Free-Vegan-Low Carb-Keto

Jak připravit Shelton's Coffee kávu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
About-us-2048x1412Shelton's Coffee je britská rodinná firma se sídlem v Leicesteru, která od roku 2009 navazuje na více než 40 letou tradici pěstování a výroby kávy už čtvrté generace kolumbijské rodiny, z níž pochází její zakladatelka Ximena Shelton.

Tato značka přináší celému světu nejen vysoce kvalitní, 100% single origin kolumbijskou kávu typu Arabica, ale také naprosto unikátní instantní kávu, jakou v této kvalitě i chuti jinde prakticky neseženete.

V březnu 2016, vědoma si příležitosti pro vysoce kvalitní kávu v kategorii instantních káv a po dvou letech výzkumu a vývoje, uvedla společnost Shelton's Coffee na anglický trh jedinečný produkt, který zaujal i ty nejvybranější chuťové buňky nejen svou chutí, ale především vzhledem.

Sheltons Coffee srdíčkaShelton's Flavoured Coffee Hearts: Ochucená instatní káva ve tvaru srdce.  

Srdíčka jsou v těchto příchutích: tradiční kolumbijská, Amaretto, Mocha, Cappuccino, Vanilla a Irish Cream.

Jedná se o 100% přírodní produkt vyrobený z jednodruhové kávy arabica, který svým tvarem srdce představuje lásku a oddanost, s jakou kolumbijské rodiny kávu pěstují a pečují o každé zrnko.

  • Každé srdce je jednotlivě uzavřené pro zachování čerstvosti.
  • Shelton's Coffee Hearts poskytují nový způsob, jak si vychutnat kávu s pouhými 5 kaloriemi na šálek.
  • V nabídce najdete ochucené instantní kávy i celá nebo mletá kávová zrna, takže si vybere opravdu každý kávomil.

cafe de colombia pngKáva od Shelton's Coffee je 100% přírodní, neobsahuje žádný přidaný cukr, sladidla, alergeny, pojiva, protispékavé látky ani mléko, takže si ji mohou vychutnat i vegani či alergici na laktózu. 

Její kvalitu i chuť ostatně potvrzuje i opakovaná výhra v gurmánské soutěži v kategorii Instantních káv. Se Shelton's Coffee tak nemusíte dělat kompromis mezi pohodlnou a rychlou přípravou kávy a výtečnou chutí a kvalitou obsažených surovin.

Kávová zrna jsou prémiové kvality, ručně sbíraná a ze stejného druhu kávovníku. Jsou pěstovaná udržitelným způsobem drobnými kolumbijskými farmáři a pečlivě pražená s přihlédnutím k chuťovým odlišnostem každé jednotlivé sklizně.

V roce 2020 se navíc celý výrobní závod Shelton's Coffee přesunul přímo do Kolumbie a díky tomu se stala tato značka ještě více udržitelnou a přátelskou k životnímu prostředí, a navíc tak mnohem více ještě podporuje tamní ekonomiku.

Tato káva je pěstována, mleta a pražena přímo u zdroje experty  na slovo vzatými - samotnými Kolumbijci.

 

Coffee-for-2-1

Naše pýcha

Kávová komunita a nejlepší kvalita kávy od úrody až po šálek

Věděli jste, že kávový průmysl v Kolumbii tvoří více než 563 000 rodin, které pracně sázejí, pečují o každé zrnko a ručně je sbírají?

Jsme hrdí na to, že jsme součástí této komunity, a cítíme společenskou odpovědnost pracovat a podporovat nikoli masového výrobce, ale naše kolumbijské rodiny a komunity, které pěstují a produkují kávu s nejvyššími standardy kvality.
  • Můžeme hrdě prohlásit, že všechny naše výrobky jsou "prémiové", pocházející z jediného původu (single origin) a pěstované udržitelným způsobem.
  • Poté jsou boby pečlivě a zkušeně pražené s respektem k jedinečným tónům každé sklizně. Aroma a chuť kávových bobů mluví samy za sebe.
  • Pojďte si tuto kávu užít s námi a podpořte tak lepší život našich tvrdě pracujících rodin namísto korporátů, které nás vykořisťují.

A příběh pokračuje...

Je pro nás životně důležité, abychom i nadále pozitivně ovlivňovali naše lidi, komunity a životní prostředí, proto budeme i nadále pracovat "s" a "pro" kolumbijské rodiny pěstující kávu. Budeme přinášet na trh tu nejkvalitnější kávu udržitelným způsobem a zároveň budeme pokračovat v inovacích a zlepšování našich procesů, aby byly stále šetrnější k životnímu prostředí. Zveme vás k "opětovnému spojení našich srdcí u šálku lahodné kávy".
coffee-picker-2048x1363