Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

NATUR

Webová stránka značky: NATUR

NATUR BG je rodinná společnost, pocházející z Bulharska, která vyrábí a vyváží celozrnné bio výrobky s veganským certifikátem a z vysoce kvalitních surovin.

Jejich hlavní misí je podporovat zdravý životní styl prostřednictvím výroby organických celozrnných potravin, které přispívají k pohodě každého jednotlivce a jsou vhodné kdykoli a kdekoli.

Zaměřují se na výběr prvotřídních organických surovin , aby výrobky  nebyly nejen lahodné, ale také výživné.

Značka Natur BG se drží principu přírodní čistoty a u svých výrobků minimalizuje přísady, jako jsou umělá barviva nebo příchutě, abyc dosáhli jednoduchých, chutných a výživných receptur.

Věř, že nabízením široké škály zdravých možností přispívají k tomu, aby lidé přijímali více zdravých potravin a žili kvalitnější život - plní energie, s menším objemem spotřeby a s dobrým pocitem ze sebe samých.

 

Snímek obrazovky 2024-04-12 v 8.44.17 dop.

 

 

Snímek obrazovky 2024-04-12 v 8.55.18 dop.Příběh firmy Natur BG

Již od roku 1998 se rodina specializuje na obchod se zdravými, dietními, diabetickými a biopotravinami.

Samotný Natur BG vzniká o pár let později a to konkrétně v roce 2008, kdy byla firma zapsaná do bulharského obchodního rejstříku, a od té doby začli získavat nové zkušenosti, expandovali na nové trhy a rozšiřovali portfolio výrobků, oslovujíce zákazníky na třech kontinentech.

Téhož roku začali dodávat žitné celozrnné tyčinky na bulharský a mezinárodní trh.

V současnosti se naše hlavní činnost soustředí na velkoobchod v Evropě, Asii a USA.

Díky dlouholeté historii v oboru biopotravin má Natur BG bohaté zkušenosti s výrobou vlastních značkových produktů a jsou otevření k realizaci i zakázkových receptur. V Natur BG jsou hrdí na to, že jejich podnikání je založeno na principech přesnosti, poctivosti a spolehlivosti.

Během třináctileté historie společnosti NATUR BG jednali s obchodními partnery i zákazníky vždy poctivě a férově. Díky čemuž, jméno společnosti ztělesňuje bezpečnost a důvěryhodnost, a zároveň to firmě umožnilo navázat a udržet mnoho spolehlivých obchodních vztahů po celém světě.

Žádné produkty značky NATUR nebyly nalezeny...