Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

TURTLE

Webová stránka značky: TURTLE

TURTLE LOGO

BANER TURTLE-min

TURTLE CEREAL MISSION

ORGANIC-min100% BIO

Všechny naše produkty jsou vyrobeny ze surovin pěstovaných v ekologickém zemědělství. Tento způsob agrikultury má menší negativní dopad na životní prostředí než konvenční zemědělství, protože se při něm méně používají chemická hnojiva a není tak intruzivní na půdu, faunu a flóru.

Podzemní vody zůstávají čisté, včely neopylovávají chemicky ošetřené rostliny a ve vaší snídani tak nenajdete žádné toxické látky. Díky bio certifikaci víte, co jíte.

Zde jsou hlavní důvody, proč volíme ekologické zemědělství:

  • Zachovává kvalitu naší půdy.
  • Chrání naši pitnou vodu.
  • Méně pesticidů a toxinů v potravinách.
  • Zachovává biologickou rozmanitost a je lepší pro volnou přírodu.
  • Nejsou povoleny žádné geneticky modifikované (GM) složky.

Turtle je od počátku certifikována jako ekologický produkt společností Certisys BE-BIO-001.

FARMER-minFÉROVÁ PRODUKCE

Zavázali jsme se nakupovat suroviny spravedlivým a rozumným způsobem.

 

PROXIMITA - suroviny nakupujeme z farem v okolí našich výrobních závodů. Mezi námi a našimi zemědělci existují dlouhodobé dohody a spolupráce.

 

FÉROVOST -  Naše suroviny jsou nakupovány v souladu s vysokými sociálními standardy, které jsou stanoveny ve specifikacích BSCI (Business Social Compliance Initiative), SA8000 (Social Accountability) a ILO (International Labor Organization).

 

Všichni naši dodavatelé jsou členy organizace Sedex a zajišťují spravedlivé životní a pracovní podmínky pro zemědělce, kteří pěstují naše kakao, cukrové třtiny a další ingredience, které nemůžeme pěstovat v místě výroby.

CEREALS-minZDRAVÉ A VÝŽIVNÉ POTRAVINY

Snídaně vám musí dodat živiny a dlouhotrvající energii, abyste mohli dobře začít den. Výběr správné kombinace makroživin je důležitý, aby váš mozek a tělo dostaly to, co potřebují ke svému rozvoji.

Vybírejte si například snídaňové potraviny, které obsahují směs sacharidů, bílkovin, zdravých tuků a vlákniny. Sacharidy vám hned dodají energii a bílkoviny vás později povzbudí.

 

 

 

 

 

 

 

honey ballsNAPROSTO VYNIKAJÍCÍ

Chuť je důležitým aspektem, když mluvíme o jídle. Jídlo totiž patří mezi největší potěšení v životě!

 

Je vědecky dokázáno, že potěšení z jídla má významný přínos pro vaše zdraví.

 

Vychutnávání jídla podporuje trávení, může pomoci zlepšit váš vztah k jídlu, může pomoci překonat poruchy příjmu potravy a mnoho dalšího.

 

 

 

 

CEREALS 3-minUDRŽITELNĚ ZABALENÉ

Hlavním úkolem našich obalů je umožnit přepravu a zachovat čerstvost a chuť našich obilovin po co nejdelší dobu.

Nejsme dokonalí, ale děláme, co je v našich silách, a hodláme naši udržitelnost nadále zlepšovat, jakmile budou k dispozici nové materiály a technologie. Zde je popis toho, co v současné době děláme:

Naše kartonové krabice jsou vyrobeny z 80 % z recyklovaných vláken a vnější obaly, které používáme k přepravě, ze 100 %. Obojí je recyklovatelné.

Nejsme tu proto, abychom obhajovali plasty, ale také se jejich používání nemůžeme vyhnout. Plast zachovává čerstvost potravin a udržuje vlhkost a další mikroorganismy mimo obsah. Tato ochrana výrazně snižuje množství potravinového odpadu.

Plast je recyklovatelný, takže vyhozením prázdného sáčku do příslušného koše získá další život a sníží se množství nově vytvořeného plastu.

26 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem