Pomozte nám vyprázdnit sklad a zachránit produkty s blížícím se nebo již prošlým datem min. trvanlivosti. Ikdyž u produktu uvidíte toto datum, vězte, že produkt je stále vhodný ke konzumaci či k použití. Každý týden produkty otevíráme a testujeme, abychom si byli jisti, že jsou v pořádku. Proč to děláme? Protože nesnášíme zbytečné plýtvání a konzum. Klikněte SLEVY a VÝPRODEJ.

Vitamín D3 kapky - SonnenSchein 5000 I.E. - imunita a zdravé kosti – 50 ml

605 Kč / ks 12 100 Kč / 1 l
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024

SonnenSchein je doplněk stravy ve formě kapek. Obsahuje důležitý vitamín D3 ve vysoké dávce. Všechny složky se vyznačují vynikající biologickou dostupností a použité suroviny jsou udržitelné a šetrné. SonnenSchein přispívá k normální funkci imunity a k udržení normálního stavu kostí.

Detailní informace

Unikátní produkty

Dovážíme originální zahraniční výrobky, které lokální trh postrádá

Balíme rychle a ekologicky

Odesíláme do 24-48 hodin, vše v recyklovaných materiálech

Záruka kvality

Značky vybíráme srdcem a řídíme se heslem – raději méně, ale kvalitně

Doprava zdarma

Utraťte min. 4000 Kč a neplaťte poštovné do Balíkovny

Detailní popis produktu

SonnenSchein – vitamín D3

Vitamin D je obecný název pro skupinu vitaminů, které se vědecky nazývají "kalciferoly". Jak již tento název napovídá, kalciferoly hrají v organismu zásadní roli při ukládání vápníku. Nejdůležitější je vitamin D3. Pomáhá udržovat stabilní kosti a zuby, podporuje funkci svalů a podílí se také na udržování obranyschopnosti organismu.

 

Za normálních okolností si tělo vytváří vitamin D samo pomocí slunečního záření, k tomu je však zapotřebí každodenní pobyt venku s dostatečně vysokou intenzitou světla. Zejména v zimních měsících může snadno dojít k nedostatku této mikroživiny. SonnenSchein je ideální pro zajištění dostatečného přísunu vitamínu D, protože tělo může tento vitamín vstřebávat také prostřednictvím potravy nebo ve formě doplňku stravy.

 

Doplnek stravy Naturtreu SonnenSchein

Čím vyniká Naturtreu SonnenSchein?

Cholikalciferol, který používáme, pochází z rostlinných zdrojů, nikoli ze zvířecího lanolinu. Proto je SonnenSchein 100% veganský. Protože vitamín D může tělo vstřebávat pouze v kombinaci s tukem, obsahuje SonnenSchein také MCT olej.

 

Tento olej se skládá především z mastných kyselin se středně dlouhým řetězcem, které se vstřebávají speciálním způsobem. Na rozdíl od mastných kyselin s dlouhým řetězcem, které se snadno přeměňují na tělesný tuk a jsou obsaženy např. v másle a margarínu, se vstřebávají krví přímo do jater. Tam slouží tělu jako rychle dostupný zdroj energie.

 

Pokud chcete optimalizovat svůj přísun vitaminu D pomocí vysokodávkovaného jednorázového přípravku bez nežádoucích přídatných látek, je SonnenSchein právě pro vás.

 

Doplnek stravy Naturtreu SonnenSchein - slozeni


pflanze_e0079595-372d-4be6-a3ed-84b8c77140c7_360x_2xU všech produktů se Naturtreu zaměřuje na maximální čistotu, udržitelnost a přirozenost, bez genetického inženýrství a testování na zvířatech.

Proto u Naturtreu nenajdete žádné nežádoucí přísady ani barviva, ale pouze rozumné kombinace přírodních složek ve vysoce čisté a veganské podobě.

Přečtěte si více k tématu

Přírodní vitamíny nejen na jaro

Vylepšete své cvičení správnými a účinnými doplňky

Jak si pomoci při alergii na pyl přírodní cestou

Spát správně – klíč ke zdravému životu

Vitamín D - co způsobuje jeho nedostatek?

Doplňkové parametry

Kategorie: Tekuté vitamíny
Specifikace: Vegan, Bez lepku, Bez přidaného cukru, Bez laktózy, Doplněk stravy, Bez sóji, Bez obsahu těžkých kovů, Bez gmo
Výrobce: Naturtreu, Pfirsichweg 4a, 22175 Hamburg, Německo
Země původu: Německo
Proč koupit: Rodinná firma z Hamburku, která si zakládá na tom, aby byly všechny jejich doplňky stravy ryze přírodní, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naturtreu logo

Přírodní, rostlinné, bez nežádoucích přísad a vyráběné způsobem šetrným k životnímu prostředí - to jsou produkty NATURTREU.

Tato německá rodinná firma z Hamburku byla založena Alexandrem Adlungem a Alexandrem Jansenem a je na trhu od roku 2018.

Jejich posláním je vyvíjet rostlinné doplňky stravy, stanovovat nové standardy kvality a udržitelnosti. Každý z výrobků je navržen na základě nejnovějších poznatků a výsledků výzkumů a vyroben je pouze z těch nejlepších dostupných surovin.

Jednotlivé studie bývají stále přezkoumávány a neustále jsou shromažďovány empirické hodnoty, aby mohli přizpůsobovat a optimalizovat produkty podle toho, jak se v průběhu času mění stav znalostí v tomto oboru.

Důležité je, abychom zůstali věrni přírodě ve všem, co děláme.

Naturtreu team

Klimaticky neutrální podnik

Tato planeta je jediná, kterou máme – takže ji musíme udržovat zdravou. O potřebě ochrany klimatu by se měla vést zásadnější diskuse. Hlavně musí být ochrana klimatu součástí všeho, co děláme a plánujeme. Pokud dovolíme, aby se naše planeta stala nehostinnou, nemáme žádnou budoucnost!

Proto přísným ekologickým kritériím podléhá nejen výroba NATURTREU, ale i celé vedení společnosti.

NATURTREU bylo certifikováno Německým institutem pro standardy kvality a testování s pečetí DIQP. Tato pečeť je udělována pouze v případě, že jsou splněny přísné požadavky na emise CO2, které z firmy dělají klimaticky neutrální společnost.

Naturtreu klima

Zakladatelé Naturtreu

ALEXANDER JANSEN
Vývoj produktů
 

Jako odborník na fitness a výzkum Alexander zajišťuje, že jsou všechny produkty navrženy v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky. Za tímto účelem prochází všechny relevantní studie a diskutuje s uznávanými odborníky.

"Výrobky musí být vždy tak dokonalé, že je mohu s čistým svědomím doporučit své rodině a přátelům. Jen to nejlepší je dost dobré. To znamená, že pouze ty složky, u kterých bylo prokázáno, že mají účinek, se dostanou do našich doplňků stravy."

ALEXANDER ADLUNG
Rozvoj
 

Alexander zajišťuje, že se vize NATURTREU stává realitou. Za tímto účelem si pohrává s plánováním, vytváří struktury a neustále otevírá nové možnosti, jak se můžeme rozvíjet jako tým a jako společnost.

"Využíváme příležitosti naplnit jméno NATURTREU hodnotami, které jsme jako zákazníci vždy chtěli. Od empatické komunikace, vysoce kvalitních produktů, nekompromisní spokojenosti zákazníků až po naplňující týmovou práci."

Naturtreu zakladatele